Masaj Rulosu

stokta mevcut
SKU
Foam Roller

Faydaları : Actifoam Foam Roller egzersizden önce veya sonra kullanılabilir.

Antrenmandan Önce : Actifoam Foam Roller, kasları gevşetmeye yardımcı olur ve antrenman sırasında daha verimli hareketlere imkan sağlar.

Antrenmandan Sonra : Actifoam Foam Roller kas ağrısını azaltmaya ve iyileşme süresini kısaltmaya yardımcı olur.

Ürün Özellikleri : Kasılmış kas yapılarını esnetir, kan ve lenfatik dolasımı arttırır. Kaslardaki esneme refleksini simüle eder ve hareket aralığını arttırır. Sporda sakatlık olasılığını azaltır ve egzersiz sonrası toparlanma süresini kısaltır. Alt ve üst sırt, boyun, diz, üst bacak, arka bacak ve omuzlardaki kas ağrısını azaltır. Antrenmandan önce ve sonra beş dakikadan daha az kullanarak, her antrenmanın kalitesini arttırır.

Ürünün Teknik Özellikleri : 30-45-60-90 cm uzunluk ve 15 cm çap.

İlişkili Makaleler

  1. Köpük Rulo Nedir? Ne İşe Yarar? ActiFoam İncelemesi
  2. HANGİ ACTIFOAM FOAM ROLLER’I ALMALIYIM? Foam rollerları yani köpük ruloları kullanmak, evde kendi kendinize masaj terapisi uygulamak gibidir. Köpük rulosu kullanarak, sırt, bacak, kol ve diğer bölgelerinizde gergin kaslarınızı rahatlatabilir, bir yandan sakatlık riskinizi azaltırken bir yandan ağrılarınızı azaltabilirsiniz. Kendinize bir Actifoam köpük rulosu almaya karar verdiniz. Peki, hangisini alacaksınız?
Pembe-Siyah/Mavi-Siyah Actifoam Foam Rollerlar (Orta-Sertlik)
Orta sertlikteki Actifoam foam rollerlarımızı yeni ve orta seviye herkes için tavsiye ediyoruz. Pembe-siyah ve mavi-siyah renklerde Türkiye’de ürettiğimiz Actifoam foam rollerlar herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir ve kas ağrılarını azaltıp gergin kasları rahatlatmaya yardımcı olur.
Siyah (Sert) Actifoam Foam Rollerlar
Siyah Actifoam foam rollerlarımız sertlik arayan sporcular içindir. Sadece siyah renkte ürettiğimiz sert Actifoam foam rollerları çok sertleşmiş kasları olan ve kas ağrıları devam eden sporcular kullanabilir. Siyah Actifoam Foam rollerlar canınızı yakabilir.
Sertlik Sertlik Shore A Seviye
SERT 68 İLERİ
ORTA-SERTLİK 51 ORTA-BAŞLANGIÇ
ORTA-SERTLİK 51 ORTA-BAŞLANGIÇ
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Masaj Rulosu
Back to Top